Вторник 20 Август 2019
 • 0 (800) 213 103 - Гаряча лінія Міністерства юстиції України

Безкоштовний запит з ЄДР Мінюст

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0 из 5 на основе 2982 голосов
Безкоштовний запит
бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 209 22 00

1. Перейти до реєстру Мінюсту.

Пошук інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - ЄДР, виконується згідно статті 11 відповідного Закону України. Ви вже напевне чули про те, що Міністерство Юстиції України впровадило можливість створити запит, платний або безкоштовний, на отримання витягу, виписки або довідки про юридичну особу або фізичну-особу підприємця онлайн, та отримати їх у електронному вигляді, сплативши банківською карткою.

Як отримати запит

Для того щоб отримати безкоштовний запит, оберіть реєстр з якого вам необхідна інформація.

Щоб знайти фізичну особу-підприємця, введіть в поле "Пошуковий запит":

 • Код ІПН (індивідуальний податковий номер) особи. Наприклад: 1234567890;
 • або

 • Прізвище та/або ім'я та/або по-батькові особи. Наприклад: Ляшко, Ляшко Олександр, Ляшко Олександр Володимирович;
 • або

 • Прізвище та ініціали особи. Наприклад: Ляшко О.В., Ляшко О В;
 • або

 • Серія та номер паспорта фізичних осіб-підприємців, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків у передбаченому законодавством порядку. Наприклад: АВ 123456.

Швидкий пошук ЄДР

Щоб знайти юридичну особу, введіть в поле "Пошуковий запит":

 1. Код ЄДРПОУ підприємства. Наприклад: 1234567;
 2. або

 3. Назву підприємства або його частину. Наприклад: Інформаційно-ресурсний центр, товариство.

Платний запит - у чому різниця?

Безкоштовний запит відрізняєтся від платного тим, що неможливо виконувати пошук:

 • За відомостями про засновника юридичної особи;
 • За відомостями про керівника юридичної особи;
 • За відомостями про особу, що має право підпису без довіреності юридичної особи;

а також:

 • Неможливо обрати станом на яку дату будувати запит;
 • Відсутня можливість отримання витягу, виписки або довідки, та збереження сформованої інформації у електронному вигляді.

Перейти до реєстру Мінюсту за посиланням.

Комментарии  
+11 Юрій 2018-10-07 15:44
Використавши безкоштовний запит отримав інформацію про юридичну особу, як мені її зберегти в електронному вигляді у формі виписки (витягу)?
+6 Zemelshik 2018-10-07 15:48
Отримати витяг (виписку) можливо лише на платній основі.
+11 Віктор 2018-10-05 19:04
Замовив виписку з єдр. Підкажіть який зараз термін дії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, чи він є безстроковим?
+9 Zemelshik 2018-10-05 19:06
Доброго дня. Строк дії Виписки законом не визначений, отже вона дійсна до того моменту, поки не будуть внесені будь-які зміни до реєстру.
Вопрос-ответ:
 • Що таке витяг з ЄДР (єдиного державного реєстру)? >
  Це інформація з реєстру яка надається у вигляді документу та містить відомості про наявність або відсутність у реєстрі відомостей про юридичних або фізичних осіб згідно наданого запиту.
 • Яку інформацію містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців? >
  Відомості про юридичну особу – її найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, види діяльності, а також ім’я фізичної особи – підприємця, її види діяльності, та багато іншої необхідної інформації.
 • Які наслідки якщо у ЄДР відсутній код КВЕД? >
  1. Хоча суб’єкт господарювання має право займатися практично всіма незабороненими видами діяльності, але щоб у нього в подальшому не було проблем, краще внести його код КВЕД до ЄДР.
  2. За відсутності коду КВЕД певної діяльності у реєстрі, суб’єкту господарювання буде складно довести, що договір на здійснення такого виду діяльності є реальним.
  3. Через відсутність коду КВЕД в ЄДР і у Реєстрі ЄП єдиноподатник може втратити право перебувати на спрощеній системі оподаткування.
  4. Відсутність у реєстрі коду КВЕД не є підставою для блокування податкових накладних, але може позбавити суб’єкта господарювання права попередити блокування ПН.
 • Чи повинні Банки приймати електронні документи з ЄДР? >

  Мін’юст у листі від 20.05.15 р. № 19.3-34/32 роз’яснив: комерційні банки повинні визнавати і приймати електронні витяги та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

  Це обумовлено тим, що виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах згідно з оновленим Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 р. № 851-IV мають однакову юридичну силу.
 • Яка плата за реєстрацію змін у ЄДР? >

  Кабмін підкоригував порядок розрахунку розміру плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, у скорочені строки.

  Тепер плата за таку реєстрацію буде розраховуватися виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а не від мінзарплати (як було раніше).

  При цьому розмір підвищеної плати при реєстрації змін щодо звичайних суб’єктів господарювання залишився незмінним: подвійний або п’ятикратний розміри адміністративного збору за реєстрацію у «стандартні» строки.

  (Постанова Кабміну від 29.03.17 р. № 217, чинна з дня опублікування)
 • 1