Четверг 22 Февраль 2018
office  г. Киев, бул. Дружбы Народов, 4/6 оф. 1, (метро Лыбедская)  

Центри надання адміністративних послуг в Київській області

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.6 из 5 на основе 20 голосов
Центр надання адміністративних послуг Київської області
бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 209 22 00

Метою створення Центру надання адміністративних послуг в Київській області є реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених схем «руху» до бажаного результату, усунення «білих плям» в діяльності, якою ніхто не займався або відповідальність за яку була суто номінальною.

Відтепер, щоб отримати дозвіл, довідку, погодження тощо не потрібно витрачати час на вистоювання в чергах під кабінетами, а все це можна зробити в одному місці за допомогою системи взаємодії між різними підрозділами. До безперечних переваг роботи Центру надання адміністративних послуг в Київській області можна сміливо віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань, організацію інформаційного обміну даними між службами, повний контроль за здійсненням їх адміністрування, та скорочення кількості документів, що подаються замовниками в складі вхідного пакету документів.

Запровадження такої форми роботи органів державної влади з людьми сприятиме відкритості місцевої влади. Запрошуємо усіх користуватись послугами Центрів Київської області.

ЦНАПи по областям

Д

Дніпропетровська область

Донецька область

Ж

Житомирська область

З

Закарпатська область

Запорізька область

І

Івано-Франківська область

К

Київська область

Кіровоградська область

Л

Луганська область

Львівська область

М

Миколаївська область

О

Одеська область

П

Полтавська область

Р

Рівненська область

С

Сумська область

Т

Тернопільська область

Х

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Ч

Черкаська область

Чернівецька область

Чернігівська область