Суббота 4 Апрель 2020
  • 0 (800) 213 103 - Гаряча лінія Міністерства юстиції України
С

Сумська область

Т

Тернопільська область

Х

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Ч

Черкаська область

Чернівецька область

Чернігівська область

Центри надання адміністративних послуг y Львівській області

бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 209 22 00
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0 из 5 на основе 2813 голосов Центри надання адміністративних послуг y Львівській області
Центр надання адміністративних послуг Львівської області

Метою створення Центру надання адміністративних послуг y Львівській області є реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених схем «руху» до бажаного результату, усунення «білих плям» в діяльності, якою ніхто не займався або відповідальність за яку була суто номінальною.

Відтепер, щоб отримати дозвіл, довідку, погодження тощо не потрібно витрачати час на вистоювання в чергах під кабінетами, а все це можна зробити в одному місці за допомогою системи взаємодії між різними підрозділами. До безперечних переваг роботи Центру надання адміністративних послуг y Львівській області можна сміливо віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань, організацію інформаційного обміну даними між службами, повний контроль за здійсненням їх адміністрування, та скорочення кількості документів, що подаються замовниками в складі вхідного пакету документів.

Запровадження такої форми роботи органів державної влади з людьми сприятиме відкритості місцевої влади. Запрошуємо усіх користуватись послугами ЦНАП Львівської області.

ЦНАПи по районам