Вторник 7 Апрель 2020
  • г. Киев, бул. Дружбы Народов, 4/6 оф. 1, (метро Лыбедская)

Довідка про обмеження обтяження на земельну ділянку

бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 209 22 00
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0 из 5 на основе 2936 голосов Довідка про обмеження обтяження на земельну ділянку
Земельні обмеження

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку - документ, який видається територіальним управлінням Держземагентства для здійснення різних операцій із земельною ділянкою (напр. для продажу, дарування, застави або прийняття спадщини).

Під обмеженням прав на земельну ділянку слід розуміти покладений обов’язок на власника чи землекористувача земельної ділянки утримуватись від певних дій щодо даної земельної ділянки, а обтяження земельної ділянки – це обов’язок вчинити певні дії.

Обмеження (обтяження) прав на земельну ділянку встановлюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру" № 1051 від 17.10.2012 року.

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку є обов’язковою для укладення нотаріальних договорів, і нотаріус без даної довідки не зможе провести відповідну угоду. Строк дії довідки про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку становить 1 рік. Цей документ необхідний для здійснення будь-яких операцій з земельною ділянкою. Крім того, Вам ще буде потрібен витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Наші працівники в найкоротші терміни (1 - 3 дні) допоможуть отримати Довідку про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку.

этапы работы