Понедельник 6 Апрель 2020

Кадастровий номер земельної ділянки

бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 209 22 00
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0 из 5 на основе 2355 голосов Кадастровий номер земельної ділянки
Кадастровий номер

Кадастровий номер земельної ділянки – це своєрідний, унікальний (що не повторюється на території нашої держави) номер, формату ХХХХХХХХХХ:ХХ:ХХХ:ХХХХ, який присвоюється виключно одній ділянці землі, яка має одне цільове призначення. Присвоєння кадастрового номеру відбувається під час приватизації вами вашої ділянки, або якщо у вас є державний акт на право приватної власності на землю (старого зразка - виданого до 2003 року) чи діючий договір оренди.

Під час присвоєння вашій земельній ділянці кадастрового номеру обов'язковим етапом є внесення повної і достовірної інформації про нього до бази Державного земельного кадастру. Кадастровий номер, після присвоєння зберігається на весь час існування земельної ділянки як єдиного цілого (до поділу або об'єднання). Навіть перехід права власності або ж зміна цільового призначення земельної ділянки не дає підстав для оформлення іншого кадастрового номеру.

Як отримати кадастровий номер земельної ділянки

Державний акт на землю без кадастрового номеру Наші співробітники виконують повний комплекс основних робіт по підготовці необхідної та достовірної інформації про вашу земельну ділянку, та внесенню її в базу земельного кадастру України, а саме:

  • кадастрова зйомка вашої земельної ділянки з прив'язкою до місцевості;
  • підготовка землевпорядної технічної документації;
  • створення обмінного xml файлу, в якому знаходиться вся необхідна інформація про вашу земельну ділянку і про вас, як її власника;
  • погодження підготовленої документації в територіальному органі держгеокадастру (за місцем розташування вашої ділянки), і як результат присвоєння земельній ділянці правильного кадастрового номеру.

Важливо! Геодезична зйомка ділянки, є обов'язковою при присвоєнні кадастрового номера. Економлячи незначну суму, ви ризикуєте тим, що через деякий час до вас звернеться ваш сусід (або сусіди) з претензіями на кшталт: "Не можу присвоїти кадастровий номер, так як ваша ділянка лежить у кадастрі зі зміщенням і накладається на мою"! У підсумку, ви будете змушені повторно замовляти і оплачувати необхідні для переміщення ділянки роботи, а починатися вони будуть з геодезії, на якій, свого часу, ви зекономили.

Список необхідних документів

Документи які необхідно надати нам для оформлення кадастрового номеру:

  1. завірена нотаріусом копія вашого акта на право приватної власності на земельну ділянку або діючого договору оренди землі;
  2. довідка з садового товариства про те, що ви дійсно є його членом, із зазначенням правильної адреси земельної ділянки (у тому випадку якщо ділянка знаходиться в садовому товаристві);
  3. копії правовстановлюючих документів на будинок - свідоцтво (або виписка з реєстру нерухомості) + техпаспорт (якщо на ділянці розташований будинок, і він введений в експлуатацію);
  4. копії всіх сторінок паспорта (фізична особа) або копії основних правовстановлюючих документів (юридична особа);
  5. копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Строки і ціна присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці

Весь процес присвоєння вашій ділянці відповідного кадастрового номеру наші співробітники виконують у стислі строки - від 10 до 20 робочих днів, ціна залежить від багатьох факторів і починається від 2000 грн. У результаті виконаних нами робіт, Ви отримуєте витяг з державного земельного кадастру.

Кадастровий номер - ціна
від 2000 грн
Комментарии  
+12 Андрій 2017-01-21 03:11
Доброго дня! В мене є "Державний акт на право приватної власності на землю" (рожево-жовтого кольору, виданий у 1998 році). Ділянка знаходиться у Вишгородському районі, садове товариство "Маяк" (Ровжі). Сусідні ділянки мають кадастрові номери, Мені потрібно отримати кадастровий номер. Як це зробити з вашою допомогою?
+8 Zemelshik 2017-01-21 03:11
Доброго дня! Перелік необхідних документів вказаний у статті, дивіться трохи вище.
+1 Денис 2017-01-21 03:08
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, є державний акт на право приватної власності на землю старого зразку. Потрібно присвоїти кадастровий номер, питання це знову потрібно буде збирати підписи всіх межуючих сторін?? Чи можливо присвоїти номер через Вас без цієї процедури?
+6 Zemelshik 2017-01-21 03:09
Доброго дня! Так, потрібно буде збирати підписи всіх межуючих сторін.
+7 Микола Іванович 2017-01-21 03:04
Доброго дня. Підскажіть мені, у мене є державний акт на право приватної власності на землю (рожевий такий). Чи можу я у вас присвоїти кадастровий номер на земельну ділянку?
+6 Zemelshik 2017-01-21 03:05
Добрий день. Якщо ваша ділянка знаходиться в м. Київ або Київській області, тоді ми зможемо присвоїти кадастровий номер. Перелік необхідних документів дивіться трохи вище.

этапы работы